LAT    RUS    ENG
Viesnīca KONKORDIJA Jūrmalā Majoros - Lēta Viesnica CONCORDIA klusajā un mierīgajā Jūrmalas centrā Lielupes krastā - Lielie mājīgie un komfortablie numuri ar iebūvētu virtuvēm un balkoniem par Zemākām Cenām - Majori Jurmala - Atlaides uz Līvu Akvaparku - Biļetes uz koncertiem
Lieliskā Viesnīca Jūrmalā Majori- Viesnīca Konkordija Jūrmalā -Viesnīca Konkordija Jūrmalā - Atlaide uz Līvu Akvaparks- Viesnīca Konkordija Jūrmalā -Lielie mājīgie un komfortablie numuri ar iebūvētu virtuvēm un balkoniem par Zemākām Cenām Viesnīca Konkordija Jūrmala- Viesnica Konkordija Jurmala -Jurmala Sauna, Barbekju, Divriteņu un Sporta Inventāru Noma, Atlaide Livu Akvaparks, SPA, Ekskursijas Latvija, Labākā Atpūta pie jūras Jūrmalā Majoros Viesnīca Lielupes krastā- Viesnīca Konkordija Jūrmalā -Jurmala Hotel Concordia atrašanās vieta - kur atrodas viesnīca Konkordija, Jūrmalas karte un laika ziņas- Viesnīca Konkordija Jūrmalā -Viesnīca Konkordija Jūrmalā - zemākās cenas par divvietīgs numurs  - atlaide livu akvaparks jurmala latvia- Viesnica Konkordija Jurmala -Kontakti, Kontaktu Informacija | Lētā, Mājīgā un Komfortablā Viesnīca Konkordia Jūrmala Majori- Viesnīca Konkordija Jūrmalā -
 
 
 
      Majori Jūrmala Viesnīca CONCORDIA - Laipni lūdzam!
 
 
atpūta uz jūras jūrmalā majori pludmale
 
Rīgas Jūrmala
 
   Viesnīca "CONCORDIA" atrodas 20 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas gleznainā kūrortpilsētā Jūrmalā.
 
  Jūrmala vienmēr ir bijusi vispopulārākais Latvijas un Baltijas kūrortcentrs.
 
  Lieliskās balto smilšu pludmales, zeltainās kāpas un simtgadīgās priedes, XX. gadsimta sākuma koka arhitektūra, svaigs un tīrs jūras gaiss, silta brīze un klusas jūras šalkas liks Jūs iemīlēt šo pilsētu.
 
  Pateicoties maigajam klimatam, minerālūdens avotiem, ārstnieciskajām dūņām un lielajai pieredzei ārstniecībā un atveseļošanā, Jūs atjaunosiet savus spēkus pēc garām darba dienām un gribēsiet atkal un atkal atgriezties!
 
Viesnīca KONKORDIJA Jūrmalā Majori - Zemākas Cenas

Penthauss - Hotel Concordia Jurmala Mayori
 
   Viesnīca KONKORDIJA atrodas klusajā un mierīgajā Jūrmalas centrā, Lielupes krastā Majoros, 10 minūšu gājienā līdz Jūrmalas brodvejam Jomas ielai un 15 minūšu gājienā līdz jūrai.

   Viesnīcā ir 14 mūsdienīgu un labiekārtotu numuru, no tiem: četri divistabu numuri, deviņi vienistabas numuri un viens - apartamenti, kā arī sauna, autostāvvieta un barbekjū svaigā gaisā. Viesnīcā ir pieejams Internets.
 
  Katram numuram ir savs mūsdienīgs dizains, iebūvēta mini-virtuve, ledusskapis, televizors, satelīttelevīzija, vannas istaba, tualete un liela lodžija.

   Katrs numurs ir pieslēgts ugunsdrošības signalizācijai un ventilācijas sistēmai. Viesnīca ir arī aprīkota ar individuālo apkures sistēmu.
 
  Pēc mūsu klientu vēlēšanās vēsās dienās mēs ieslēdzam apkuri tikai konkrētā numurā, kurā dzīvo klients.
 
  Mūsu viesnīcā "CONCORDIA" ir radīti visi apstākļi drošai un komfortablai atpūtai.
 
   Ērtā viesnīcas atrašanās vieta Jūrmalas klusajā centrā rada brīnišķīgus apstākļus radošam darbam, bet svaigs gaiss, priežu parki un Lielupes lēnā straume, zeltainā pludmale un saule dāvās Jums lielisku garastāvokli un pilnvērtīgu atpūtu!
 
   Mūsu viesnīcā KONKORDIA Jūs pavadīsiet laiku mierīgā, draudzīgā un patīkamā atmosfērā. Mēs piedāvājam mūsdienīgu dizainu, augstu apkalpošanas līmeni, komfortablus numurus pēc vislabākajām cenām.
 
Brauciet pie mums, Jums patiks!

 
 
JAUNAIS VILNIS 2006 Jurmala viesnica Konkordia  
Pēc iepriekšējas norunas mēs:
 
   - organizēsim Jums ekskursijas dažādos gleznainos un vēsturiskos Latvijas nostūros (Rīga, Sigulda, Cēsis, Rundāles pils u.c.)
 
   - iegādāsim Jums biļetes uz jauno dziedātāju muzikālajiem konkursiem "JAUNAIS VILNIS" un "Dzintara Zvaigzne", operas festivālu "Aicina Inese Galante", latvijas un pasaules estrādes zvaigžņu šoviem vai uz jebkuru citu kultūras pasākumu Jūrmalā un Rīgā bez papildus komisijas
 
   - piedāvāsim dažādus aktīvās atpūtas variantus (Līvu akvaparks, izbraucieni ar velosipēdiem, uz jahtas, ūdens motocikliem un slēpēm, teniss, kaitserfings, golfs un mini golfs, boulings, kartings, daivings, izbraucieni ar zirgiem, izpletņlēkšana, makšķerēšana un ekotūrisms)
 
   - sagaidīsim Jūs Rīgā lidostā, dzelzceļa stacijā, autoostā vai jūras pasažieru ostā
 
 
 
  Adrese: Konkordijas iela 64, Majori, Jūrmala, LV-2015, Latvija
Tālr. 270 80 240 (lat),   (+371) 26 33 95 80, 29 79 49 45 (rus, eng)
 
 
 
Rambler's Top100 Rambler's Top100